ASKO kuchyne
ASKO Kuchyne | Rady kuchýň

RADY KUCHÝŇ PRISPÔSOBENÉ LEN PRE VÁS

U nás majú aj kuchyne svoje miesta, kam patria. Nájdite si tú svoju vysnívanú

TOP LINE
Značkové kuchyne radu Top line ponúkajú širokú škálu prevedení, najvyššiu kvalitu a najmodernejšiu výbavu, z ktorej si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. Tieto kuchyne potešia každého, kto miluje dizajn a má zmysel pre moderné riešenie svojej domácnosti. Rozhodne neurazí ani jedným zo svojich rustikálnych programov, ktorý snúbi exkluzívny štýl spolu s výborným kovaním a vy sa tak aj vo svojom byte budete cítiť ako na francúzskom vidieku. Každá kuchyňa na mieru radu Top line má predĺženú záruku na dobu piatich rokov!
KUCHYNE TOP LINE
Top Line
NAVŠTÍVTE NÁS V JEDNOM Z NAŠICH 7 KUCHYNSKÝCH ŠTÚDIÍ
DOHODNÚŤ STRETNUTIE TU
BEST LINE
Značkové kuchyne radu Best line sú od roku 2019 najnovším prírastkom do radov kuchýň v ASKO - NÁBYTOK. Vynikajú moderným prevedením. Spracovanie predných plôch pôsobí jednoducho a napriek tomu sú maximálne funkčné. Vďaka možnostiam vnútornej výbavy sú moderným, ale praktickým riešením pre všetky generácie.
KUCHYNE BEST LINE
Best Line
ASKO LINE
Rad kuchýň Asko line ponúkajú široký výber predných plôch. Svojou variabilitou sú ideálne pre všetky priestorové riešenia. Tieto kuchyne si nájdu svoje miesto v každom dome, byte, chate alebo napríklad na vašej chalupe, kde vám spríjemnia chvíle s vašou rodinou. Kuchyne Asko line majú v ASKO - NÁBYTOK dlhú tradíciu a sú už tisícom zákazníkom dobrými spoločníkmi pri ich každodennom varení.
KUCHYNE ASKO LINE
ASKO Line
ECO LINE
Rad Eco line je na prvý pohľad na nerozoznanie od radu kuchýň na mieru Asko line! Eco line kuchyne sú alternatívou pre menej náročných zákazníkov, ktorí si nepotrpia na vnútornej výbave alebo potrebujú ekonomickejšiu variantu novej kuchyne na mieru.
KUCHYNE ECO LINE
Eco Line
SPEED LINE
Exkluzívny rad kuchýň ONE, ktoré sú plánované a napriek tomu vám ich dodáme do 1-3 týždňov. Tieto kuchyne majú všetky skrinky v zmontovanom stave, takže nemusíte zložito študovať návod a tráviť nad montážou zbytočne veľa času. Všetky skrinky majú tlmené kvalitné kovanie, takže vám zaručia komfort a vy si tak užijete pokoj pri varení.
KUCHYNE SPEED LINE
Speed Line