ASKO kuchyne
ASKO Kuchyne | Akce | DOPRAVA A MONTÁŽ NA PLÁNOVANÉ KUCHYNE ZADARMO
NASPÄŤ

DOPRAVA A MONTÁŽ NA PLÁNOVANÉ KUCHYNE ZADARMO

05. 11. 2020

Uvažujete nad rekonštrukciou kuchyne a neustále rozhodnutie odkladáte? Túžite po kuchyni, v ktorej sa konečne budete cítiť pohodlne a varenie v nej pôjde pekne od ruky? Práve teraz nastal čas vybrať si tú pravú.

Keďže je kuchyňa jednou z najdôležitejších miestností celého domu a mnohokrát nám slúži dlhé roky, je dobré sa výberu venovať naozaj starostlivo. A nech sa už rozhodnete pre nadčasový dizajn alebo uprednostníte najmodernejšie trendy, mali by ste sa v novej kuchyni skrátka cítiť dobre.

Odborníci z ASKO - NÁBYTOK Vám pomôžu naplánovať kuchyňu podľa Vašich predstáv - od výberu jednotlivých komponentov až po samotnú montáž.

NAVŠTÍVTE NÁS V JEDNOM Z NAŠICH 8 KUCHYNSKÝCH ŠTÚDIÍ
DOHODNÚŤ STRETNUTIE TU

Využite našu akciu a nechajte si Vašu kuchyňu doviezť a zmontovať úplne zadarmo! Akcia platí v termíne 5. 11. - 19. 11. 2020 vo všetkých našich predajniach.

Podmienky akcie:

Akcia na dopravu platí len pre kúpne zmluvy uzatvorené od 5.11. do 19.11.2020 v predajniach ASKO-NÁBYTOK v SR, pri ktorých bude uhradená aspoň polovica z celkovej kúpnej sumy plánovanej kuchyne do 5 pracovných dní. Minimálna hodnota nákupu je 50 000Kč, dovoz do vzdialenosti 50 km bez vynášky - k prvým uzamykateľným dverám. Neplatí na akciový a už zlacnený tovar. Ponuka neplatí pre e-shop. Viac informácií v predajniach ASKO-NÁBYTOK v SR.

Naše prodejne

Ukázať kuchynské štúdiá

Predali sme viac ako 60 000 kuchýň

Naše služby