ASKO kuchyne
ASKO Kuchyne | Rady kuchýň

RADY KUCHÝŇ PRISPÔSOBENÉ LEN PRE VÁS

U nás majú aj kuchyne svoje miesta, kam patria. Nájdite si tú svoju vysnívanú

TOP LINE
Značkové kuchyne rady Top line ponúkajú širokú škálu vyhotovení, klasických aj atypických. Ide o kuchyne najvyššej kvality s najmodernejšou výbavou. Každá kuchyňa na mieru z radu Top line má predĺženú záruku na 2 roky a doživotnú záruku na kovanie. Jednotlivé komponenty sú vopred zostavené a kvalitne zalisované. Dodáva sa v rozmedzí 5 až 7 týždňov. Kuchyne sa vyrábajú a testujú v Nemecku v súlade so životným prostredím.
KUCHYNE TOP LINE
Top Line
NAVŠTÍVTE NÁS V JEDNOM Z NAŠICH 8 KUCHYNSKÝCH ŠTÚDIÍ
DOHODNÚŤ STRETNUTIE TU
NAPLÁNUJTE SVOJU NOVÚ KUCHYŇU ONLINE Z POHODLIA DOMOVA
ZISTIŤ VIAC
BEST LINE
Kuchyne radu Best line od Asko - Nábytok spájajú moderné prvky s praktickými. Tento rad ponúka variácie osobitého dizajnu, vysokú funkčnosť, odolné materiály, kvalitné kovanie a praktické vnútorné vybavenie, všetko za priaznivú cenu. Materiály s odolným povrchom sú jednoduché na údržbu. Variabilné využitie zásuviek a výsuvov zaručí maximálne využitie úložného priestoru a zachovanie poriadku. Skrinky sa dodávajú zmontované, dodacia lehota je 4-8 týždňov.
KUCHYNE BEST LINE
Best Line
ASKO LINE
Vďaka širokému výberu, cenovej dostupnosti a vysokej kvalite patrí tento rad v predajniach Asko - Nábytok k najpredávanejším a najúspešnejším. Kuchyne radu Asko line sú vyrobené z kvalitného a vysoko odolného materiálu a zároveň sú cenovo dostupné. Nech už hľadáte elegantný dizajn či moderné ostré hrany, séria A-LINE nesklame! Vďaka širokej ponuke variácií si vytvoríte kuchyňu vašich snov. Skrinky vám dodáme už zmontované. Dodacia lehota je 4-6 týždňov.
KUCHYNE ASKO LINE
ASKO Line
SPEED LINE
S exkluzívnym radom SPEED line si naplánujete kuchyňu podľa vašich predstáv a za priaznivú cenu. Rad SPEED line zahŕňa variabilný systém kuchýň ONE, ktorý sa vďaka možnosti ľubovoľného rozmiestnenia jednotlivých segmentov prispôsobí všetkým domácnostiam. Komfort a vysokú funkčnosť zaručujú kvalitné a odolné materiály, ktoré zvýrazňujú moderný dizajn. Skrinky sa dodávajú v zmontovanom stave a sú vybavené kvalitným tlmeným kovaním. Dodanie kuchyne je v rozmedzí 1 až 3 týždňov.
KUCHYNE SPEED LINE
Speed Line