ASKO kuchyne
ASKO Kuchyne | Rady kuchýň

RADY KUCHÝŇ PRISPÔSOBENÉ LEN PRE VÁS

U nás majú aj kuchyne svoje miesta, kam patria. Nájdite si tú svoju vysnívanú

TOP LINE
Značkové kuchyne rady Top line ponúkajú širokú škálu vyhotovení, klasických aj atypických. Ide o kuchyne najvyššej kvality s najmodernejšou výbavou. Každá kuchyňa na mieru z radu Top line má predĺženú záruku na 2 roky a doživotnú záruku na kovanie. Jednotlivé komponenty sú vopred zostavené a kvalitne zalisované. Dodáva sa v rozmedzí 5 až 7 týždňov. Kuchyne sa vyrábajú a testujú v Nemecku v súlade so životným prostredím.
KUCHYNE TOP LINE
Top Line
NAVŠTÍVTE NÁS V JEDNOM Z NAŠICH 8 KUCHYNSKÝCH ŠTÚDIÍ
DOHODNÚŤ STRETNUTIE TU
NAPLÁNUJTE SVOJU NOVÚ KUCHYŇU ONLINE Z POHODLIA DOMOVA
ZISTIŤ VIAC
BEST LINE
Kuchyne radu Best line od Asko - Nábytok spájajú moderné prvky s praktickými. Tento rad ponúka variácie osobitého dizajnu, vysokú funkčnosť, odolné materiály, kvalitné kovanie a praktické vnútorné vybavenie, všetko za priaznivú cenu. Materiály s odolným povrchom sú jednoduché na údržbu. Variabilné využitie zásuviek a výsuvov zaručí maximálne využitie úložného priestoru a zachovanie poriadku. Skrinky sa dodávajú zmontované, dodacia lehota je 4-8 týždňov.
KUCHYNE BEST LINE
Best Line
ASKO LINE
Vďaka širokému výberu, cenovej dostupnosti a vysokej kvalite patrí tento rad v predajniach Asko - Nábytok k najpredávanejším a najúspešnejším. Kuchyne radu Asko line sú vyrobené z kvalitného a vysoko odolného materiálu a zároveň sú cenovo dostupné. Nech už hľadáte elegantný dizajn či moderné ostré hrany, séria A-LINE nesklame! Vďaka širokej ponuke variácií si vytvoríte kuchyňu vašich snov. Skrinky vám dodáme už zmontované. Dodacia lehota je 4-6 týždňov.
KUCHYNE ASKO LINE
ASKO Line
SPEED LINE
V rade SPEED Line nájdete variabilný kuchynský systém HOME, ktorý si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv a podmienok každej domácnosti. Na prvý pohľad zaujme svojimi čistými minimalistickými líniami. Farbu predných plôch si môžete vybrať z 8 rôznych dekorov a jednotlivé moduly horných aj spodných skriniek si nakombinovať podľa svojho uváženia. Úložného priestoru nie je nikdy dosť a pri modeli Home si môžete vybrať hneď zo 14 typov horných a 13 druhov spodných skriniek. Sú dodávané v demontovanom stave a sú vybavené kvalitným tlmeným dovieraním. Doba dodania kuchyne je v rozmedzí 2–4 týždňov.
KUCHYNE SPEED LINE
Speed Line