ASKO kuchyne
ASKO Kuchyne | Príslušenstvo

PRÍSLUŠENSTVO

Majte kuchyňu premyslenú do posledného detailu

ZÁSUVKY A PRÍBORNÍKY
Sú nevyhnutnou súčasťou každej kuchyne a súčasne sú kľúčové pre správnu organizáciu. Ponúkame vysokú variabilitu šírok a vnútorného členenia priestoru. Kvalitný systém vysúvania garantuje dlhú životnosť. K dispozícii sú tiež rôzne typy príborníkov a protišmykových gúm - stačí len zvoliť správny rozmer. Pre uloženie riadu a ďalších pomôcok využijete najrôznejšie varianty organizérov, stojanov, podložiek a vnútorného výsuvného vybavenia. Premysleným výberom docielite pohodlného a prehľadného usporiadania kuchynského náradia, ktoré oceníte počas každodenného varenia.
Zásuvky
NAVŠTÍVTE NÁS V JEDNOM Z NAŠICH 8 KUCHYNSKÝCH ŠTÚDIÍ
DOHODNÚŤ STRETNUTIE TU
NAPLÁNUJTE SVOJU NOVÚ KUCHYŇU ONLINE Z POHODLIA DOMOVA
ZISTIŤ VIAC


OTOČNÉ ROHY A CAROUSEL SYSTÉMY
S našim riešením rohových skriniek naplno využijete aj ťažko dostupné časti kuchyne. Vysoká nosnosťkovania vám umožní skladovať v týchto zónach potraviny aj kuchynský riad a zabezpečí jednoduchú manipuláciu, ergonomický dizajn a nenáročnú údržbu.
Zásuvky
NÁSTENNÉ ÚLOŽNÉ SYSTÉMY
Chcete mať svoje drobné pomocníkov vždy po ruke? O to sa postarajú závesné systémy a ďalšienástenné úložné priestory, ktorých u nás nájdete nepreberné množstvo - od magnetických líšt na nože, cez odkvapkávače na príbory, až po závesné systémy na koreničky, kuchynské náradie čipapierové utierky.
Zásuvky
OSVETLENIE
Správna koncepcia osvetlenie vytvoria optimálne podmienky počas varenia a zároveň dodá čarospoločným okamihom stráveným nielen pri jedle s vašimi blízkymi. Kým komfort pri príprave pokrmov zaistí rovnomerné osvetlenie pracovnej dosky, príjemnú a útulnú atmosféru podporí jemne osvetlené zóny napríklad pri kuchynskom stole. Vďaka moderným technológiám je možné tieto prvky pomerne ľahkorealizovať, a to bez obáv z vysokých nákladov. Efektné a v súčasnostiveľmiobľúbenású tiež rôzne dizajnová osvetlenia čiľad svetelné pásky. Konzultujte svoje nápady s našimi špecialistami, ktorí vám radi pomôžu s ich realizáciou.
Zásuvky
ODPADKOVÉ KOŠE
Každá vec v kuchyni by mala mať svoje miesto, bez toho, aby prekážala. To môže byť najmä v menších priestoroch problém, preto je nutné využiť všetky možné úsporné riešenia. Patrí medzi ne napríklad jedinečné výsuvné koše a sortery (systém na triedenie odpadu), ktoré by nemali chýbať v žiadnej modernej kuchynskej linke. Z rôznych veľkosti, typov a farebných prevedení košov si určiteľahko vyberiete aj vy.
Zásuvky
DREZY
V závislosti na vašich priestorových možnostiach a individuálnych prianiach sa môžete rozhodnúť pre jednoduché, dvojité alebo rohové prevedenie drezu od renomovaných výrobcov. Tí ponúkajú mnohé dizajnová spracovanie, v ktorých sa prepája funkčnosť s eleganciou.
Zásuvky