ASKO kuchyne
ASKO Kuchyne | Online plánovánie

Naplánujte svoju novú kuchyňu online z pohodlia domova

Plánujte priamo z domova rýchlo a efektívne

Kľud domova, pohodlná sedačka, obľúbená káva a pomoc skúsených predajcov - aj takto môže vyzerať plánovanie vašej budúcej kuchyne. Nanovo môžete využiť kompletné poradenstvo odborníkov z kuchynských štúdií ASKO - NÁBYTOK online a zariadiť si tak svoju kuchyňu snov.

Online plánovanie je veľmi jednoduché a naši predajcovia, vás celým procesom prevedú tak, že všetko bez problémov zvládnete.

Stačí splniť 3 podmienky:
  1. Vlastný počítač s funkčným mikrofónom a slúchadlami, chytrý telefón alebo tablet
  2. Pripojenie k internetu
  3. Internetový prehliadač

Ak všetky 3 body spĺňate, stačí si nižšie zakúpiť túto službu, za 9,90€. Po uhradení služby, sa s vami do 24 hodín spojí jeden z našich predajcov a spoločne dohodnete termín online schôdzky, ktorá potrvá približne 2 hodiny.

NAPLÁNUJTE SVOJU NOVÚ KUCHYŇU ONLINE Z POHODLIA DOMOVA
KÚPIŤ PLÁNOVANIE

Ako sa na online plánovanie pripraviť?

  • Pripravte si rozmery miestnosti a technickú dokumentáciu. Pokiaľ ju nemáte, postačí náčrt. Pre uľahčenie vopred zašleme dotazník so vzorovým plánikom.
  • Do plániku zakreslite existujúce prípojky, elektrické zásuvky, okná, dvere a ďalšie obmedzenia. Môžete priložiť aj fotografie.
  • Naznačte predstavu dizajnu, farebnú kombináciu, povrchovú úpravu a ďalšie detaily.
  • Ak hľadáte inšpiráciu, nájdete ju aj na našich webových stránkach, kde sú vyobrazené všetky modely, ktoré pre vás môžeme realizovať.

Čo získám?

Návrh budúcej kuchyne vrátane 3D vizualizácie.

Keď bude návrh zodpovedať vašim predstavám, vypracujeme vám cenovú ponuku a po odsúhlasení aj kúpnu zmluvu, kde bude cena za plánovanie, teda 9,90€, odpočítaná.

Spísaním zmluvy, tiež automaticky získate montáž a dopravu zadarmo. Objednávku následne dostanete emailom. Platba je možná bankovým prevodom. Po uhradení, už len počkáte na doručenie a inštaláciu vašej vysnívanej kuchyne.

Zaujala vás jednoduchosť a rýchlosť realizácie? Ak áno, vyskúšajte našu novú službu sami. Od vašej novej kuchyne, vás delí len pár kliknutí a dvojhodinová konzultácia z pohodlia domova!