ASKO kuchyne
ASKO Kuchyne | Ako plánovať

AKO PLÁNOVAŤ

Na ceste k vysnívanej kuchyni

Možno už tušíte, aké farby by mali vládnuť vašej novej kuchyni, a máte veľa nápadov, ktoré by vám uľahčili každodennú rutinu. Hlavou sa vám však najskôr naháňa tiež rad otázok - tie vám pomôžu zodpovedať špecialisti v našich kuchynských štúdiách. Odporúčame si s nimi vopred dohodnúť stretnutie prostredníctvom nasledujúceho odkazu a na ňu so sebou priniesť starostlivo namerané rozmery miestnosti. Hodiť sa budú tiež fotografie a podrobnejšie informácie o dispozíciách miestnosti vrátane rozmiestnenia okien, dverí alebo prípadných výstupkoch, výklenkoch či o inžinierskych sieťach - prípojkách vody, elektriny, plynu a vykurovacích telesách, skrátka o všetkom, na čo musí byť pri plánovaní braný zreteľ.

Čo všetko by ste teda mali pri plánovaní kuchyne premyslieť?

NAVŠTÍVTE NÁS V JEDNOM Z NAŠICH 8 KUCHYNSKÝCH ŠTÚDIÍ
DOHODNÚŤ STRETNUTIE TU
NAPLÁNUJTE SVOJU NOVÚ KUCHYŇU ONLINE Z POHODLIA DOMOVA
ZISTIŤ VIAC

Čo všetko by ste teda mali pri plánovaní kuchyne premyslieť?

- Pre začiatok by ste mali vedieť, že celkový dizajn kuchyne tvorí čelná strana + korpus + pracovná doska + sokel + úchytky + drez + drezová batéria + ľubovoľné doplnky. Vyberať môžete zo stoviek najrôznejších variantov, vzájomne ich kombinovať a vytvoriť si tak originálnu kuchyňu presne podľa svojich snov! Služba 3D plánovanie vám uľahčia výber a na jej konci budete mať konkrétnu predstavu o kuchyňu vo vašich priestoroch.

Čo všetko by ste teda mali pri plánovaní kuchyne premyslieť?

- Farebné a materiálové prevedenie predných strán a korpusov, u ktorých možno vyberať z viac ako tisíc rôznych druhov. Vzorky si môžete pozrieť v našich kuchynských štúdiách.

- Rozmiestnenie skriniek, ktoré môžu mať rôzne priestorové usporiadanie: lineárne (rovné), paralelné (dvojstranné), rohové (tvar L alebo U), ostrovkové, alebo poloostrůvkové (tvar G).

- Vnútorné vybavenie - všetky technické možnosti si môžete vyskúšať v našej kóji čiže predvádzacom priestore, kde sú vám k dispozícii všetky technické riešenia.

- Vyhotovenie pracovnej dosky, typy úchytov a ďalšie doplnky, ako sú napr. Drezy, drezové batérie, drviče odpadu a pod. Širokú ponuku zahŕňajúcu viac ako stovky rôznych typov produktov si môžete pozrieť v našich kuchynských štúdiách.

- Výber kuchynských spotrebičov, pre ktoré nemusíte chodiť inam! U nás si vyberiete z celej rady značkových elektrospotrebičov.

Jak plánovat