ASKO kuchyne
ASKO Kuchyne | Spotřebiče

SPOTREBIČE DREZY A BATÉRIE

Vyberte si z našej ponuky tie najvhodnejšie pre vašu kuchyňu a dolaďte ju k dokonalosti

Loga

Prezrite si katalógy spotrebičov TU

NAVŠTÍVTE NÁS V JEDNOM Z NAŠICH 8 KUCHYNSKÝCH ŠTÚDIÍ
DOHODNÚŤ STRETNUTIE TU
NAPLÁNUJTE SVOJU NOVÚ KUCHYŇU ONLINE Z POHODLIA DOMOVA
ZISTIŤ VIAC
Lednička

Chladnička

kombinovaná / americká / monoklimatická / vstavaná / malá s mraziacim boxom / vinotéka
Je ikonou každej kuchyne a pre mnohých možno najobľúbenejšia časť. Chladnička už dávno nie je len obyčajná chladiaca skriňa, naopak môže byť symbolom komfortu napríklad v podobe beznámrazového systému, nápojového automatu alebo napríklad špeciálnej zásuvky na čerstvé ryby.

Umývačka

voľne stojaca / vstavaná / stolná
Dnes už neplatí, že umývačka je záležitosť určená len pre bohatých. Ale naopak, v tejto dobe už je súčasťou bežnej výbavy domácností. Jej používanie je komfortné a zároveň ekologické. Umývačka riadu nielen umyje, ale aj vysuší. Šetrí váš čas, ale aj spotrebovanú vodu a energiu na jej ohrev, a tým teda aj váš rozpočet.
Myčka
Trouba

Rúra

voľne stojaca / vstavaná
Tvarohová bábovka, čučoriedkový koláč, alebo pečené kura... bez kvalitnej rúry sa v kuchyni jednoducho nezaobídete! Vyberte si rúru, ktorá bude nielen všestranným pomocníkom, ale stane sa aj ďalším členom domácnosti.

Digestor

komínový / ostrovčekový / závesný / teleskopický / vstavaný
Predtým boli inštalované tak, aby neboli vôbec vidieť. Dnes je ale všetko inak. Nadobúdajú na popularite viditeľné digestory, umiestnené do priestoru kuchyne nad varnou plochou. Odsávač pár vám pomôže od plesní a nepríjemných zápachov. Nezabudnite sa pri jeho výbere okrem dizajnu a umiestnenia zamerať na výkon a nehlučnosť.
Digestoř
Dřez

Drez

jednoduchý / dvojitý / rohový
Drez je centrom každej kuchyne. Rozmanitý dizajn snúbi maximálnu funkčnosť, pohodlie a zároveň aj eleganciu. Hoci môže väčšinu úkonov zastať umývačka, okolo drezu sa budete točiť neustále. Či už pôjde o umývanie potravín či odkladanie vecí, mal by byť skrátka ideálnym pomocníkom, ktorý pri varení využijete na sto desať percent.

Batéria

stojanková / nástenná / páková / kohútiková
Kuchynská batéria, rovnako ako drez nepochybne pomáha udávať dizajn celej kuchyni. Preto by sme nemali výber batérie zanedbať, predsa len vám bude batéria slúžiť celý rad rokov. Dnešné batérie sú funkčné a krásne zároveň, takže v jej výbere záleží len a len na vašom želaní.
Baterie