ASKO kuchyne
ASKO Kuchyne | Služby

NAŠE SLUŽBY

zverte svoje sny do rúk odborníkov

Radi vám pomôžeme zariadiťkuchyňupodľa vašich najtajnejších prianí. Naši odborníci v trinástich kuchynských štúdiách po celej Slovenskej republike sú pripravení poradiť a zodpovedať všetky vaše otázky. Predstavujeme šesťkľúčových služieb, ktoré vám na ceste za vysnívanou kuchyňouponúkame:

Profesionálne poradenstvo a individuálne konzultácie sú samozrejmosťou.Odporúčame si vopred dohodnúť schôdzku vo vybranom kuchynskom štúdiu, aby ste si boli istí, že vám bude predajca môcťvenovať dostatok času.

Poradenství

Poraďte sa s našimi predajcami kuchýň, ktorí vám pomôžu krôčik po krôčiku k Vašej vysnívanéj kuchyni!

NAVŠTÍVTE NÁS V JEDNOM Z NAŠICH 7 KUCHYNSKÝCH ŠTÚDIÍ
DOHODNÚŤ STRETNUTIE TU

Okrem profesionálneho poradenstva vám vo fáze plánovania ponúkame tiež bezplatnú službu 3D návrhu, na ktorého konci by ste mali mať jasnú predstavu o tom, ako bude vaša nová kuchyňavyzerať. Rovnako odporúčame vopred si rezervovať termín.

Plánování zdarma
Zaměření

Ďalšou službou, ktorú poskytujeme, je odborné zameranie miestnosti priamo u vás doma. Montážnik na základe podkladov od predajcu skontroluje, či všetky údaje sedia, prípadne predajca informuje o všetkých potrebných úpravách. Potom už kuchyňa smeruje do výroby.

Po naskladnení kuchyne zabezpečíme jej dopravu priamo k vám domov.

Doprava
Montáž

Nasleduje profesionálnu montáž kuchyne a osadenie spotrebičov. Zapojenie jednotlivých elektrospotrebičov sa prenecháva špecialistom.

Financování

Ponúkame tiež možnosť predaja na splátky. Aj to môže byťmožnosť, ako si dopriaťkuchyňu snov.